Aktyvus Naktinis Kremas Nuo Raukšlių

Aktyvus Naktinis Kremas Nuo Raukšlių

su Nuolaida su Nuolaida
15,45 € su PVM.

Regeneruoja odą, maitina net giliuosius odos sluoksnius, stimuliuoja savisaugos mechanizmą, grąžina odai gyvybingumą, mažina senėjimo požymius.

Daugiau informacijos

Kiekis:

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

"BioFresh"  Ultra aktyvus naktinis kremas Regina Floris  su naturaliu rožių aliejumi.

Be Parabenų

Sudėtyje esantis ingredientų kompleksas regeneruoja odą, maitina net giliuosius odos sluoksnius, stimuliuoja savisaugos mechanizmą, grąžina odai gyvybingumą, mažina senėjimo požymius

Oda tampa stangri, gyvybinga ir ženkliai jaunesnė.

Naudojimas: lengvais judesiais įmasažuoti kremą ant nuvalytos odos.

 

Aukščiausios kokybės augalinių komponentų naudojimas siekiant didžiausio efektyvumo -pagrindinis prioritetas mūsų kosmetikos plėtroje. Bulgarijos rožių aliejus – pats brangiausias, turintis didžiausią paklausą pasaulyje ir yra labai sunkiai išgaunamas. Iš bulgariškos aliejinės rožės “ROSA DAMASCENA MILL”, dar vadinamos gėlių “karaliene”, jis išgaunamas distiliacijos būdu. Aliejaus sudėtyje yra daugiau kaip 300 tauriųjų medžiagų, kurios suteikia stebuklingą poveikį žmogaus organizmui. Tai nepakeičiamas eliksyras kosmetikos srityje, farmacijos ir maisto pramonėje. Rožių aliejus pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir regeneracinėmis savybėmis, yra ideali priemonė senstančių ir pažeistų audinių maitinimui,minkštinimui ir atsinaujinimui, lėtinamas ląstelių senėjimo procesas. Savo subtiliu ir svaiginančiu aromatu rožių aliejus daro stiprų aromaterapinį poveikį žmogaus organizmui – mažina nervinę įtampą, veikia kaip stiprus antidepresantas ir afrodiziakas.

 

 

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti