Placentos Kremas

Placentos Kremas


28,99 € su PVM.

Turtingas šaltinis biologiškai aktyvių medžiagų, kurių pagalba oda intensyviai drėkinama, stangrinama.  Jis atnaujina, regeneruoja odos ląsteles, ryškina veido linijas, turi stiprų priešraukšlinį poveikį, mažėja pigmentacija ir amžiaus dėmių. Oda tampa lygi, švelni, švytinti.

Daugiau informacijos

Kiekis:

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

BEOTI Placentos kremas 30 g

 yra turtingas šaltinis biologiškai aktyvių medžiagų, kurių pagalba oda intensyviai drėkinama, stangrinama.  Jis atnaujina, regeneruoja odos ląsteles, ryškina veido linijas, turi stiprų priešraukšlinį poveikį, mažėja pigmentacija ir amžiaus dėmių. Oda tampa lygi, švelni, švytinti.

Naudojimas: Reikiamą kiekį kremo įmasažuoti į veido ir kaklo odą. Kremą patartina naudoti 2 kartus dienoje, ryte ir vakare. Kremas gali būti naudojamas apie akis, SAUGANT, kad nepatektų tiesiogiai į akis. Tinka visiems odos tipams. Ypač sausai odai rekomenduojama naudoti kartu su Placentos esencija (1 x dienoje panaudojus placentos esenciją, tepti  kremą) Tik išoriniam naudojimui.

 

Išsiskiriančios  placentos savybės, kurias aprašė netgi Hipokratas, Avicena,  buvo žinomos jau gilioje senovėje. Placentos sudėtyje yra per šimtą aktyviųjų komponentų. Jos sudėtis beveik atitinka žmogaus odą. Todėl kosmetika, sukurta placentos aktyviųjų komponentų pagrindu, laikoma labai pažangia. Naudojant kosmetiką su placenta, atnaujinamos pakenktos odos ląstelės, t.y. oda regeneruojama. Be to, oda tampa stangresnė, minkštesnė, lygesnė, nyksta raukšlės. Tai tikrai nuostabi  priemonė, kuri padaro mūsų odą sveikesnę ir skaistesnę.


Įvairių tautų (taip pat ir lietuvių) tautosakoje galima rasti minint, jog patrynus kūno odą šviežia placenta, išnyksta karpos, dėmės, apgamai. Šveicarų gydytojas Paulas Niehansas po ilgų stebėjimų aiškina, kad placentos ląstelės stimuliuoja audinius, padeda jiems atjaunėti bei atkurti savo struktūrą. Priemonės su placenta stabdo senėjimą, skatina audinių regeneraciją, stiprina imunitetą. Kosmetikoje naudojama placenta paprastai išgaunama iš avių ir kiaulių placentos. Kosmetikos priemonėse placenta yra išvalyta nuo hormonų.

Beoti Placenta yra išgauta iš karvių placentos ir įsigyta iš Šveicarijos.

 

  • Paskirtis Veidui ir apie akis
  • Pakuotė 30 ml
  • Gamintojas Beoti

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti