Dieninis Kremas Collagen Expert

Dieninis Kremas Collagen Expert

su Nuolaida su Nuolaida
15,42 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

Regeneruoja ląsteles, aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, užkertamas kelias ankstyvam senėjimui bei pigmentinių (senatvinių) dėmių susidarymui.

Kremas apsaugo odą, nuo aplinkinių veiksnių bei stimuoliuoja odos atsinaujinimą, drėkina odą. Kremas tinka naudoti kaip dieninio makiažo pagrindas.

Daugiau informacijos

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

Dieninis Kremas Collagen Expert

Naujas revoliucinis produktas, kurio sudėtyje yra ypatingai aktyvūs elementai – jogurto probiotikas ir natūralus Bulgarijos rožių aliejus. Jogurto probiotikas susintetintas iš gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus bakterijų bei išgautas iš jų aukštomis technologinėmis priemonėmis. Aukščiausios rūšies probiotikas kartu su natūraliu rožių aliejumi aktyviai regeneruoja ląsteles, aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, ko pasekoje stabdomas raukšlių susidarymas. Kremo sudėtyje yra UV filtras, kuris užkerta kelią ankstyvam senėjimui bei pigmentinių (senatvinių) dėmių susidarymui. Kremas apsaugo odą, nuo aplinkinių veiksnių bei stimuliuoja odos atsinaujinimą, drėkina odą. Oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Kremas taip pat tinka naudoti kaip dieninio makiažo pagrindas.
Naudojimo instrukcija: Rytais, lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuoti į švariai nuvalytą odą.

  • Gamintojas Biofresh
  • Pakuotė 50 ml
  • Paskirtis Veidui

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti