Rinkinys: Dienos Terapija

Rinkinys: Dienos Terapija


21,69 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

Šalina uždegimus, sumažina juodus ratilus po akimis. Gerina ląstelių metabolizmą, padidina kolageno ir elastino sintezę, apsaugo nuo raukšlių, regeneruoja ląsteles, stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę. Oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Kremas taip pat tinka naudoti kaip dienio makiažo pagrindas.
 

Daugiau informacijos

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

Dienos Terapija (Kaukė Veidui Su Jogurto Probiotikais Prieš Raukšles + Dieninis Kremas  Kolagen Ekspert 50ml +  Rožių Vanduo 2 X 10 ml)

Unikali probiotinė, hipoalerginė formulė be koncervantų ir genetiškai modifikuotų  organizmų – laktobakterijų. Sukurta naudojant natūralų Bulgarijos rožių aliejų bei gyvą liofilizuotą sausą jogurtą – koncentratą, kuriame yra daugiau kaip 50 mln. gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus  organizmų, vitaminų, enzimų bei aminorūgščių. Šalina uždegimus ir sumažina juodus ratilus po akimis. Gerina ląstelių metabolizmą, efektyviai padidina kolageno ir elastino sintezę, apsaugo nuo raukšlių.
Naujas revoliucinis produktas, kurio sudėtyje yra ypatingai aktyvūs elementai – jogurto probiotikas ir natūralus Bulgarijos rožių aliejus. Jogurto probiotikas susintetintas iš gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus bakterijų bei išgautas iš jų aukštomis technologinėmis priemonėmis. Aukščiausios rūšies probiotikas kartu su natūraliu rožių aliejumi aktyviai regeneruoja ląsteles, aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, ko pasekoje stabdomas raukšlių susidarymas. Kremo sudėtyje yra UV filtras, kuris užkerta kelią ankstyvam senėjimui bei pigmentinių (senatvinių) dėmių susidarymui. Kremas apsaugo odą, nuo aplinkinių veiksnių bei stimuoliuoja odos atsinaujinimą, drėkina odą. Oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Kremas taip pat tinka naudoti kaip dienio makijažo pagrindas.
 Naudojimo instrukcija: Maišyti pakelio turinį su rožių vandeniu iki tirštos košės konsistencijos. Tolygiai užtepti ant švariai nuvalytos sausos  veido, kaklo, dekolte srities odos. Geresniam efektui pasiekti, naudokite rožių vandenyje sudrėkintą servetėlę pridengiant veido odą. Po 15-20 minučių nuplauti drungnu vandeniu.
 Rytais, lengvais sukamaisiais judesiais kremą įmasažuoti į švariai nuvalytą odą.

  • Gamintojas Biofresh
  • Pakuotė 50 ml/2x10ml/5 g
  • Paskirtis veidui

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti