Probiotikų Koncentratas Paakių Odai Prieš Raukšles

Probiotikų Koncentratas Paakių Odai Prieš Raukšles

su Nuolaida su Nuolaida
21,29 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

kovoja su ankstyvosiomis raukšlelėmis, aktyviai regeneruoja ląsteles, aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę taip mažindamas raukšlių susidarymą aplink akis.

Daugiau informacijos

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

Probiotikų Koncentratas Paakių Odai Prieš Raukšles

Nuostabus koncentratas dovanojantis Jūsų odai jaunystę bei energiją. Ypač efektyvus, skalsus kremas turintis savo sudėtyje išskirtinių probiotikų iš jogurto  bei bulgariškų rožių natūralaus aliejaus, kurie kovoja su ankstyvosiomis raukšlelėmis bei nedirgina odos akių srityje. Jogurto probiotikas susintetintas iš gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus bakterijų bei išgautas iš jų aukštomis technologinėmis priemonėmis. Aukščiausios rūšies probiotikas kartu su natūraliu rožių aliejumi aktyviai regeneruoja ląsteles, aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę taip mažindamas raukšlių susidarymą aplink akis. Kremo sudėtyje esantis bulgariškas rožių aliejus tonizuoja, lygina raukšles, atstato odos elastingumą bei gyvybingumą, padeda neutralizuoti kenksmingus laisvuosius radikalus, kurie yra odos senėjimo priežastis. Kremas palaiko odos elastingumą apie akis bei ją drėkiną  Idealiai tinka kokybiško ir ilgalaikio makiažo pagrindui.
 Naudojimo instrukcija: Rytais ir vakarais, lengvai tepkite kremą ant veido odos nuo vidinio iki išorinio akies kampo (ar krašto).

  • Gamintojas Biofresh
  • Pakuotė 40 ml
  • Paskirtis Paakių odai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti