Rinkinys: Naktinė Terapija

Rinkinys: Naktinė Terapija


21,69 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

Šalina uždegimus ir sumažina juodus ratilus po akimis. Gerina ląstelių metabolizmą, efektyviai padidina kolageno ir elastino sintezę, apsaugo nuo raukšlių. geresnis ląstelių metabolizmas, tame tarpe ir deguonies pasisavinimas virš 115%. Lyginamos raukšlės, atstatomas odos elastingumas bei gyvybingumas

Daugiau informacijos

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

Nakties Terapija (Kaukė Veidui Su Jogurto Probiotikais + Naktinis Priešraukšlinis Kremas Su Deguonimi 50ml. + Rožių Vanduo 2 x 10 ml)

Unikali probiotinė, hipoalerginė formulė be koncervantų ir genetiškai modifikuotų  organizmų – laktobakterijų. Sukurta naudojant natūralų Bulgarijos rožių aliejų bei gyvą liofilizuotą sausą jogurtą – koncentratą, kuriame yra daugiau kaip 50mln. gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus  organizmų, vitaminų, enzimų bei aminorūgščių. Šalina uždegimus ir sumažina juodus ratilus po akimis. Gerina ląstelių metabolizmą, efektyviai padidina kolageno ir elastino sintezę, apsaugo nuo raukšlių.
Gyvybingai, jaunatviškai bei elastingai odai, gamta pateikia išskirtinių poveikiu pasižyminčius tokius eleksyrą kaip probiotiką  išgautą iš jogurto bei natūralaus rožių aliejaus.
Jogurto probiotikas susintetintas iš gyvųjų Lactobacillus Bulgaricus bakterijų bei išgautas iš jų aukštomis technologinėmis priemonėmis. Viena iš geriausių jo savybių – geresnis ląstelių metabolizmas, tame tarpe ir deguonies pasisavinimas virš 115%. Odos epidermyje matosi pagerėjęs ląstelių kvėpavimas, kuris tampa švaresnis, gilesnis, jaunatviškesnis.
 Bulgariškas rožių aliejus tonizuoja, lygina raukšles, atstato odos elastingumą bei gyvybingumą, padeda neutralizuoti kenksmingus laisvuosius radikalus, kurie yra odos senėjimo priežastis. Naktinis priešraukšlinis kremas suteikia naują gyvenimą Jūsų odai – suteikia jums palaimą, o aplinkiniai tai pastebi.
 Naudojimo instrukcija: Maišyti pakelio turinį su rožių vandeniu iki tirštos košės konsistencijos. Tolygiai užtepti ant švariai nuvalytos sausos  veido, kaklo, dekolte srities odos. Geresniam efektui pasiekti, naudokite rožių vandenyje sudrėkintą servetėlę pridengiant veido odą. Po 15-20 minučių nuplauti drungnu vandeniu.
Vakarais, lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuoti į švariai nuvalytą odą.


 

  • Gamintojas Biofresh
  • Pakuotė 50 ml / 2x10 ml/ 5g
  • Paskirtis Veidui

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti