Hialurono rūgšties esencija

Hialurono rūgšties esencija

su Nuolaida su Nuolaida
34,75 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

Drėkina jūsų odą, ją tobulina bei suteikia elastingumo.

Daugiau informacijos

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

Hialurono rūgšties Esencija EXTRA

drėkina jūsų odą, ją tobulina bei suteikia elastingumo.

Naudojimas: Nupjovus viršūnėlę, nedidelis kiekis esencijos įpilamas į delną ir švelniais judesiais įmasažuojamas į veido odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANTIS, kad nepatektų tiesiogiai į akis. Poreikiui esant, ant viršaus tepti įprastą drėkinantį kremą. Naudoti  kasdien, vieną kartą per dieną.

Hialurono rūgštis dalyvauja biologiniuose procesuose sąveikoje su baltymais bei vandeniu, ji turi savybę sugerti ir išlaikyti drėgmę odoje ir ši gamyba mažėja veikiant ultravioletiniams spinduliams bei odai senstant. Sumažėjus hialurono rūgšties kiekiui odoje atsiranda sausumo ir tempimo pojūtis, sumažėja odos elastingumas, atsiranda raukšlelių.
Hialurono rūgštis plačiai vartojama kosmetikos priemonių gamyboje. Šios kosmetikos priemonės didina odos elastingumą, stangrumą, lygumą, oda darosi švelni, lygėja paviršinės raukšlės. Hialurono rūgštis padeda atsinaujinti ląstelėm, gerina mikrocirkuliaciją, veikia drėkinančiai, nes traukia vandenį, todėl mažina sausumo ir perštėjimo pojūčius. Hialurono rūgšties efektyvumas lyginant raukšles yra moksliškai įrodytas atliekant klinikinius tyrimus.

  • Gamintojas Beoti
  • Pakuotė 30 ml
  • Paskirtis Veidui

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti