Coenzymo Q10 Esencija

Coenzymo Q10 Esencija

su Nuolaida su Nuolaida
34,75 € su PVM.

Būsena: Dabar tik

Atnaujina, regeneruoja odos ląsteles, yra puikus antioksidantas. Oda tampa skaisti ir švytinti.

Daugiau informacijos

Kiekis:

30 produktai toje pačioje kategorijoje
Atgal
Toliau

BEOTI Coenzymo Q10 Esencija EXTRA 30 ml

specialių kofermentų pagalba turi stiprų priešraukšlinį poveikį, atnaujina, regeneruoja odos ląsteles, yra puikus antioksidantas. Oda tampa skaisti ir švytinti.

Kofermentas Q10 taip pat žinomas kaip Ubiquinone (ubiquinone’as yra vienas iš dviejų svarbiausių pagrindinių maistingųjų medžiagų, antroji – askorbo rugštis). Tai panaši į vitaminą medžiaga, randama visose žmogaus ląstelėse, atsakinga už ląstelės apsaugą ir kūno energijos gamybą. Kofermentas Q10 turi antioksidantinį ir priešuždegiminį poveikį. Jis yra vienas iš daugelio naudingų antioksidantų odai.
Kofermentas Q10 yra pagrindinis veiksnys žmogaus organų funkcionavime ir skatinantis ląstelių aktyvumą, kofermentas Q10, ar ubiquinone’nas, yra būtinas, gyvybiškumą suteikiantis antioksidantas, kuris natūraliai sintetinamas organizme.
Antioksidantai yra plačiai žinomi medicinos ir kosmetikos pasaulyje dėl jų gebėjimo gydyti ir apsaugoti odą bei kūną. Kaip išorinis sluoksnis ir didžiausias mūsų kūno organas, oda nuolat ir neišvengiamai susiduria su žalingais aplinkos veiksniais, tokiais kaip teršalai, dūmai ir saulės ultravioletiniai spinduliai.
Teigiamą Kofermento Q10 poveikį galima pratęsti: skatina sveikesnę, tikslingesnę medžiagų apykaitą, veiksmingai deginami angliavandeniai ir riebalai, bei tinkamai derinami vitaminai ir maistinės medžiagos. Žinoma, kofermento Q10 koncentracija mažėja su amžiumi, ar net su kai kurių receptinių vaistų vartojimu. Kai kūnas jaunas, jis gali sintetinti Q10 iš mažesnių grandinių kofermento Q, pavyzdžiui, Q6 ar Q8. Sumažėjusio kofermentas Q10 lygis akivaizdus daugeliu atvejų tik po dvidešimties metų, todėl papildydami išeikvotus lygius oda gali užlaikyti matomus senėjimo ženklus. Didinant kofermentą Q10 anksčiau, galima palengvinti oksidacinį stresą ir audinių žalą, taip padedant išlaikyti jaunatvišką odą.

  • Gamintojas Beoti
  • Pakuotė 30 ml
  • Paskirtis Veidui

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti